Další zajímavosti a obrázky z UT2004
zdroj: tisková zpráva

Další zajímavosti a obrázky z UT2004

11. 11. 2003 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

V naší galerii ke hře Unreal Tournament 2004 můžete najít sadu 18ti čerstvých obrázků z pokračování této multiplayerové akce (thx Clayman za tip).

Pokud se o věci okolo nového dílu Unreal Tournamentu zajímáte, možná vám rovněž neuniklo, že se minulý víkend na universitě v Severní Karolíně konala tzv. Unreal University, tedy akce, zaměřená (nejen) na tvorbu obsahu pro UT2003. Kromě tématicky různorodých přednášek si její účastníci z řad obyčejných hráčů mohli zahrát právě i poslední verzi UT2004 a na internet se tak dostaly nejrůznější dojmy a nové poznatky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

K dříve uveřejněným informacím si tedy můžete přidat i fakt, že za splněné objectives v modu Assault budete získávat různé medaile a vyznamenání a že plná verze UT2004 bude vybavena sadou nástrojů Maya 5, resp. její osekanou verzí pro začátečníky (free learning edition). U většiny zbraní byly údajně změněny zvuky a jakoukoliv z nich, pokud v ní dojde munice, budete moci použít i samu o sobě (například ji mrštit po nepříteli).

Díky vylepšenému engine by měl být UT2004 schopný běžet na více počítačích než někdy možná trochu náročný UT2003. Ačkoliv některým hráčům hardwarová náročnost UT2003 problémy nedělala, například kolegové z ProGamers si na ni dost stěžovali (byla dokonce zavřena i UT sekce na jejich webu). Další zajímavosti se dozvíte třeba z příspěvků na forech ProUnreal nebo AtariCommunity, obecně si ale hráči změny provedené v UT2004 pochvalují. Hra vyjde v únoru příštího roku.

kate

Nejnovější články