zavřít

Chystá Vivendi NASCAR Racing Season 2004?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Titul NASCAR Racing Season 2003, který vyšel loni v únoru, měl být posledním dílem slavné závodní série od Papyrusu a Sierry (Vivendi).

S novým rokem se však do světa dostaly zprávy o tom, že Vivendi plánuje ještě další pokračování, tedy NASCAR Racing 2004 Season, který by měl vyjít někdy v letošním roce (thx Berca). Nad touto potvrzenou informací od technické podpory vydavatele vyvstává ale i tak mnoho otázek. Především, jak to bude s licencí na NASCARy, kterou pro období 2004 - 2008 vlastní konkurenční Electronic Arts (NASCAR Thunder) a potom, zda se vývoje Season 2004 ujme opět studio Papyrus. Ačkoliv například na GameSpy s tím tiše počítají, Vivendi tento fakt oficiální tiskovou zprávou zatím nepotvrdili ani nevyvrátili.

Pokud patříte k fanouškům NASCARu, jistě vás bude zajímat i zpráva, že již brzy by měl být dokončen herní mod s patrně nejrealističtějším fyzikálním modelem, který se jmenuje Trans Am mod a simuluje americkou sérii GT vozů od Poject Wildfire. Samozřejmostí je možnost zapojení až 43 jezdců on-line, což zřejmě zatím nemá konkurenci. Navíc se podle některých zpráv chystá i podpora pro střídání jezdců, což znamená že čtyřiadvacetihodinovky on-line jako ve skutečnosti by nebyly problém. Jak modifikace vypadá, demonstrují tyto obrázky. Další zajímavosti můžete nalézt na stránkách COSCAR, českého on-line šampionátu (GT, NASCAR).

zdroj: M4Driving, ICQ
kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.