zavřít

Česká nezávislá hra Land of the Light

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová sci-fi adventura zaměřená především na technické hádanky, které dosud nikde nebyly. Co si pod tím představit?

Máte rádi adventury? Pokud ano, musíte teď zažívat hodně šťastné období, protože tento druh her zcela evidentně přišel opět do módy. Dobrá zpráva je, že se tímto žánrem hojně zabývají také čeští tvůrci, o čemž svědčí mj. i tisková zpráva, kterou jsme dnes objevili v naší e-mailové schránce - viz citace:

    Český nezávislý tým SHD Technologies již od konce roku 2006 vyvíjí špičkovou 3D sci-fi first-person adventuru zaměřenou především na technické hádanky. Hra ponese název Land of the light a bude se snažit vnést do herního světa několik prvotin, které nebyly doposud použity v žádné známé hře. Jedná se především o čas, který nebude konstantní veličinou a v různých částech hry bude ubíhat jinak, čemuž budou odpovídat i fyzikální procesy. Další prvotinou použitou ve hře, budou zcela funkční technologická zařízení, například plně programovatelné počítačové systémy. Tato zařízení budou řiditelná jednak přes uživatelská rozhraní, ale bude je možné programovat několika programovacími jazyky a tyto nové programy přenášet mezi různými systémy hry (vyspělé zařízení, roboti, počítačové systémy).

    Z dalších věcí, které bude hra obsahovat, bude možnost uploadu vědomí do jiných zařízení a sdílení informací v systému kolektivního vědomí robotů a také využívání kybernetického prostoru. Hra je prozatím plánovaná jako freeware, a tak se vývojářský tým aktuálně snaží najít nové členy, kteří by doplnili řady na pozici 2D a 3D grafik (se specializací textury, materiály). Vydání hry je předběžně naplánováno na začátek roku 2009.
zdroj: PR

korgull
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.