zavřít

Celebrity Deathmatch - chaos a masakr

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo na své TV přijímáte hudební kanál MTv, možná jste již narazili na seriál s názvem Celebrity Deathmatch.

Je to animovaný, humorný pořad, který proti sobě staví do ringu vždy dvě nějaké velmi známé osobnosti. Nyní se tento seriál a jeho hrdinové objeví také v herní podobě a těšit se na něj mohou všichni, kdo vlastní alespoň nějakou z těchto platforem - GameCube, Xbox, PS2, PS, ale také PC. Projekt bude vydávat společnost Gotham Games.

Znáte-li onen seriál, určitě si umíte představit, jak by mohla vypadat hra na něm založená. Příběh veškerý žádný - Celebrity Deathmatch by se dala shrnout do dvou slov: chaos a masakr. Nejdůležitějším hlediskem při převádění televizní show do video hry bylo vyřešit, jak celou záležitost posunout o nějaký ten stupínek výše - unikátní metody řežby, nová bojiště, ad. To je věc, se kterou tvůrci původního seriálu hodně pomáhají maníkům z Gotham Games.

Hra bude sestávat z několika herních módů - Episode mode (založený na etapách TV show), Deathmatch mode (rychlý souboj jeden proti jednomu), Survival (hráč vybere jednu celebritu se kterou pak bude čelit zástupu vyzyvatelů) a Create-A-Celebrity (mód, ve kterém si vytvoříte svého vlastního slavného bojovníka). Za nejunikátnější vlastnost hry tvůrci považují to, že boj neskončí, dokud jeden z účastníků není mrtev a dosáhnout toho není vždy tak úplně jednoduché. Postavička může mít ulomené či roztříštěné ruce, nohy, hlavu, prostě cokoliv, ale utkání bude stále pokračovat. Vědět, jak efektivně použít celebritu v nejrůznějších stavech roztrhání je pro úspěch ve hře rozhodující. I když se chystají verze pro různé platformy, velké rozdíly by mezi nimi být neměly. Pokud ano, bude to jen v oblasti ovládání. Nyní probíhá ladění hry a její vydání je naplánováno na podzim tohoto roku.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.