zavřít

Capcom oznámil velký datadisk pro Dragon’s Dogma

PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Capcom se na Tokyo Game Show vytáhnul. Po povedeném traileru na Resident Evil 6 přispěchal japonský vydavatel s oznámením datadisku pro povedené RPGčko Dragon’s Dogma. Pokračování, které nese název Dragon’s Dogma: Dark Arisen ale nebude plnohodnotná dvojka. Capcom hru představil jako “major expansion” - tedy něco jako velký a zásadní datadisk či rozšíření původní hry. Žádné maličké DLC by se tedy konat nemělo a ze hry je venku už i krátký teaser, na který se můžete podívat po rozkliku:

Kromě toho, že se bude jednat o rozšíření, víme ještě jednu věc. Dragon’s Dogma: Dark Arisen vyjde na Xbox 360 a PlayStation 3 někdy v průběhu příštího roku, jak reportuje IGN. Do datadisku si prý taky budete moct přenést vaše uložené pozice z původní hry, takže jestli je ještě máte, nemažte je. A tím to hasne. Nových informací se prý dočkáme brzy, ale i tak mohli markěťáci z Capcomu pustit žilou trošku víc informací.

Společně s tím ještě Capcom oznámil, že původní Dragon’s Dogma obohatí ještě do konce tohoto roku dva nové módy - Speedrun a Hard. Ve Speedrunu půjde nepřekvapivě o co nejrychlejší proběhnutí hry. Rychlonožky, kteří budou schopní překonat určité časy, dostanou za odměnu nějakou výstroj a výzbroj. Stejnou odměnu dostanou hráči, kteří se obrní trpělivostí a budou hrát v módu Hard - ten nabídne vyšší obtížnost, ale taky více výbavy. Ani za jeden mód nebudete muset platit, tohle DLC bude zdarma.

Tagy: akční fantasy RPG adventura

Zdroje: tisková zpráva,IGN,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.