zavřít

Call of Duty World at War scany a info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Navštívíte nejen Pacifik a projdete si ho nejen sami.

Tak o něco dříve, než v proklamované druhé půlce měsíce, se vynořila první časopisová preview Call of Duty 5, nástupce desetimilionového čtvrtého dílu a druhé nejlepší hry loňska ve vašem hlasování.

Pro pokračování asi nešlo vymyslet klišovitější podtitul než World at War, jež měly tu čest odhalit britské plátky Oficiální X360 Magazín, GamesTM a Play. Z nich pochází premiérové scany a potvrzení následujících informací:

  • Dějištěm Pacifik za druhé světové války, ale nejen on, zavítáte např. i do Berlína.
  • Poprvé v sérii podpora kooperativní hry, tzn. možnost projít kampaň společně se 2-4 kamarády online.
  • V multiplayeru ovladatelná vozidla a větší důraz na týmovou spolupráci.
  • Platformy PC, X360, PS3, Wii (dříve se ještě mluvilo o PS2).

Datum vydání v žádném z časopisů raději ještě nezaznělo (nedávno se spekulovalo o možném odkladu z Vánoc na zimu).

Jak známo, hra běží na enginu CoD4 a vývojářem je studio Treyarch. Tomu byl výjimečně dopřán ten luxus mít na vývoj 2 roky času, takže by pětka měla dopadnout lépe než narychlo ukuchtěné (11 měsíců) Call of Duty 3, jejich minulý příspěvek do série - více v našem předešlém zpravodajství.

Update - detaily v aktuálním preview.
zdroj: OXM, Games

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.