zavřít

Bude z DARK celshadovaný Deus Ex s upíry?

Windows Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

V third-person akci DARK se převtělíte do role upíra, který musí rozkrýt tajuplnou korporaci Geoforge. Za pomoci smrtících bojových chvatů a stealth skillů budete brouzdat futuristickým městem, které vývojáři z Realmforge stylizovali jako celshadovaný techno svět, konverzovat tu s NPC a řešit drobné questy.

Své nepřátele (ghouly, policejní jednotky i další upíry) budete nejčastěji zabíjet ze stínů, abyste se jich zbavili potichu, ale i lovec se často stane kořistí, varují autoři.

Vaše postava se bude v průběhu hry neustále zlepšovat a osvojovat si nové skilly - například kolem sebe udělá kouřový efekt a nepozorovaně zmizí. Ať už budete zrovna v muzeu, mrakodrapu, nočním klubu nebo na hradě. Takže Deus Ex nebo Splinter Cell s upíry? Uvidíme v 1. čtvrletí roku 2013, kdy hra vyjde pro PC a X360.

Tagy: akční upíři

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.