zavřít

Bombardovací andělé a ještěři z Demigod

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aneb netradiční nepřátelé, NPC nebo lokace z chystaného RPG/RTS hybridu od autorů Supreme Commander.

Akční RPG/RTS hybrid Demigod poběží na upraveném enginu Supreme Commander a díky tomu v něm budete moci kameru podstatně přibližovat a oddalovat. Občas totiž budete potřebovat rozhled, třeba abyste ve spolupráci s týmem paralyzovali nepřátelského hrdinu. K tomu bude potřeba zkombinovat ty nejlepší vlastnosti všech Demigodů: jeden protivníka zmrazí a přenechá ho tomu druhému, který bude mít sice extrémně silný útok, ale zase málo vydrží. A mezitím se váš další spojenec vydá dobýt nepřátelskou základnu: to proto, že jeho Demigod kolem sebe bude shromažďovat armádu jednotek.

Nezvyklé budou i lokace: jedna z úrovní se bude odehrávat v nejvyšším patře věže nad oblaky, z jejíchž oken dolů tečou nekonečné vodopády. Jindy se pro změnu bude bojovat na zádech obrovského kamenného hada. Autoři k tomu dodávájí jen to, že levely budou co do rozlohy menší než v Supreme Commander, což zase vykompenzuje jejich bohatší výplň. Setkáte se v nich i s různými NPC: domorodými Catapultasauri, bombardovacími jednotkami Angels s dlouhými křídly a ještě delšími meči anebo ještěry Whiptails, z jejichž dlouhých ocasů budou létat ohnivé projektily.

Vývojářský tým Demigod ještě nedávno tvořilo deset lidí, Chris Taylor však trvá na tom, aby Gas Powered Games dělali hry po svém a za tím účelem také odmítá vydavatele: hru si tedy vydá sám (zřejmě na Steamu, Direct2Drive, GPGnet apod), což pochopitelně neznamená, že se koncem roku nedostane do obchod i v krabicovém balení - více v předchozím zpravodajství.

zdroj: Games for Windows

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.