zavřít

Bojové úkoly z Tom Clancy's H.A.W.X.

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letecká akce vás vyšle na bombardování, bleskové nálety i ochranu námořní flotily.

Ačkoliv hlavní hrdina letecké akce Tom Clancy's H.A.W.X. je bývalým pilotem americké armády, který se přidá k stále populárnější soukromé žoldácké armádě, nebude to poprvé, co se s ním potkáte. Jak totiž vysvětlil designér hry Thomas Simon, jde o pilota letky Černý jaguár, která se mihla již v Advanced Warfighter 2.

Z toho ostatně znovu prožijete i celou misi s leteckým náletem, akorát s tou změnou, že tentokrát nebudete velet jednotkám Ghost (pouze s nimi komunikovat), ale sedět přímo v kokpitu a vést celý útok. Tím spojitosti s dalšími tituly značky Tom Clancy nekončí: během hraní se dozvíte o vzniku letecké armády Firehawk, která se dále objeví i v na podzim plánované strategii EndWar.


Herní mise vám zprostředkují snad všechny druhy zážitků, jaké jsou pro válečného pilota myslitelné. Početné letecké přestřelky, doprovod civilních letadel, infiltrace na nepřátelské území i jeho následné bombardování, bleskové nálety, ničení protiletecké obrany, ochrana námořní flotily, zadržení cizích letadel ve vzduchu atd.

To vše ve více než padesáti precizně zpracovaných vojenských letadlech, kde se budou mísit nejmodernější stroje s experimentálními prototypy. Pestrost bojiště zajistí přítomnost řady dalších vzdušných, pozemních i námořních jednotek, z čehož většina bude patřit na stranu protivníka. Co se týče multiplayeru, vývojáři potvrdili akorát "více kooperativních módů" včetně kampaně, nicméně na bližší detaily si ještě počkáme.

Tom Clancy's H.A.W.X. vyjde koncem roku pro PC, X360 a PS3 - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: Game Informer, Games Radar

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.