zavřít

Blizzard komentuje Diablo III

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spousta efektů v oznamovacím videu z hraní byla jen na oko. + 2 OBRÁZKY

Zatímco nejnovější číslo časopisu PC PowerPlay navzdory očekáváním jen papouškovalo již měsíc známé info z odhalení na pařížské konferenci, přece se vedle dvojice nových obrázků z Diablo III objevilo něco novinek. A to díky příspěvkům vývojářů na oficiálních fórech:

    "(...) V současné chvíli neplánujeme mít jakékoliv brnění nebo předměty čistě specifické pro některou třídu - ačkoliv bonusy a statistiky některé zbraně jsou vhodné třeba jen pro jednu jedinou třídu. Každý může sebrat jakékoliv brnění/shoulder/brnění na nohy/apod. a použít to. Ale máme některé zbraně a off-hand předměty, které jsou specifické pro některé třídy."


    "[Venkovní prostředí] Většinou budou statická. Z venkovních prostor dostaneme víc, když budeme ručně vyrábět působivé scenérie - to se vám s generátorem map moc nepodaří. Jedním z hlavních cílů bylo více rozebrat Sanctuary, chtěli jsme, aby působilo jako žijící, dýchající svět. Kdyby se pokaždé všude kolem vás měnila pozice a tvar měst, tenhle pocit byste ztratili, už by tam nebylo to spojení s různými místy, která navštívíte. (...) Ale i přesto nejsou venkovní prostředí kompletně statické."
Další odpovědi, z nichž mj. vyplývá, že spousta efektů z dvacetiminutového videa z hraní bylo uměle vytvořených jen za účelem předváděčky, najdete v českém překladu spolu s novými artworky na fanstránkách Diablocz.com.

Diablo III vyjde nejdříve příští rok pro PC - více v našem preview a rozšiřujících detailech.
zdroj: Diablocz.com

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.