zavřít

Bizarní next-gen střílečka The Club

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

The Club, tak takový název, i když pouze pracovní, nese nově oznámená third-person akční střílečka britského vývojářského studia Bizzare Creations, které stojí mj.

i za závodní hrou Project Gotham Racing 3. Tento titul má vyjít v Evropě i Americe v příštím roce, a to pod hlavičkou společnosti SEGA, která jej hodlá představit za zavřenými dveřmi i příští týden na E3. Co se týče platforem, tisková zpráva o této hře hovoří jako o titulu next-gen. Zda to zahrnuje i PC není v tuto chvíli jasné, ale vyloučeno to podle mého názoru není.

Jak už bylo řečeno výše, The Club má být střílečkou z pohledu třetí osoby. Bizzare Creations však nezůstali u čistého žánru a vmísili do akčního základu ještě prvky závodních her. Tisková zpráva pochopitelně nešetří slovy chvály. Dočkáte se prý zběsilé a rychlé akce s unikátním stylem a příběhem, jenž překypuje energií a anarchií. Bude to prý hra, která bude pro next-gen konzole představovat opravdovou zkoušku jejich grafických i audio možností. Děj The Club vás provede celou řadou neobvyklých lokací rozmístěných po celém světě. Heslem projektu, který slibuje návykovou hratelnost, je: "Zabij nebo buď zabit, zůstaň stát a jsi mrtvý!" Základním cílem hráče bude přežít. Za tímto účelem budete mít k dispozici arzenál vysoce výkonných zbraní. Zabíjet ale bude třeba dle určitých pravidel - rychle, nelítostně a stylově. Screenshoty zatím k vidění nejsou, pouze artworky tří postav (viz obrázek) a na stránkách vývojářů můžete ještě najít alespoň dva koncepty prostředí. Hra bude mít i multiplayer.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.