zavřít

Beach Life - hurá na dovolenou

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Za dveřmi už máme zimu, ale chlapíci z Eidosu už myslí zase na léto, moře, písek, krásný holky v mrňavých bikinkách, bez bikinek ....

A představte si, že se o to hodlají rozdělit se všemi příznivci "tycoon" her. Ve spolupráci s hochy z Deep Red (tvůrce Monopoly Tycoon) nyní pracují na nové prosluněné hře, která má být simulací života na prázdninových plážích.


Vybudujte si rekreační centrum podle svých představ a nemusíte dávat desítky tisíc na dovolenou. Hra nese název Spring Break (Beach Life - prodejní název v USA) a vydána by měla být někdy v létě 2002. Zatím Vám přinášíme aspoň několik obrázků.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.