zavřít

Battle of Britain a Forgotten Battles datadisk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost UbiSoft dnes odhalila své další plány, které se výrazně dotýkají slavného leteckého simulátoru IL-2 Sturmovik.

Jde o to, že tento vydavatel prodloužil smlouvu se studiem 1C: Maddox Games, s nímž začal prvně spolupracovat právě na zmíněné sérii IL-2 Sturmovik. Smlouva mj. zahrnuje i oznámení úplně nového válečného leteckého simulátoru s názvem The Battle of Britain, jenž má stavět na úspěchu výše uvedeného titulu. 1C jsou známi pro svůj smysl pro detail a pečlivost, což se samozřejmě projeví i na nové hře. The Battle of Britain prý bude o něco blíže historické skutečnosti. Kromě toho má také obsahovat nový engine, dynamický systém kampaní a nové efekty počasí.

Jak už název napovídá, zavede vás děj do roku 1940, kdy se odehrála velká bitva o Británii, přičemž hráč se bude moci účastnit boje coby pilot jakékoliv ze zúčastněných stran, tedy Německa, Itálie a Británie.Vydání tohoto projektu se však jen tak nedočkáte, je naplánováno až na rok 2005. Nicméně, Ubisoft rovněž prozradil, že chystá nový rozšiřující balíček pro IL2 Forgotten Battles (Zapomenuté bitvy - recenze), který fanoušky titulu opět vynese do závratných výšek, aby zde sváděli další bitvy, a to buď sami, nebo s jinými hráči přes LAN či Internet. Vypuštění tohoto datadisku se plánuje hned ze začátku příštího roku, u nás opět v české verzi (info).

zdroj: PR

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.