zavřít

Airborne Assault: Conquest of the Aegean

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Matrix Games a Panther Games dnes oznámily vývoj nové válečné hry, které daly název Airborne Assault: Conquest of the Aegean.

zdroj: Archiv

Tento titul by měl pokrývat bitvy o Řecko, Krétu a hypotetickou operaci na Maltě během 2. světové války. Vydání hry, která je už třetí v pořadí série Airborne Assault, je naplánováno na podzim tohoto roku.
V Conquest of the Aegean si hráč bude moci zahrát za Spojence nebo Němce. K dispozici má být také multiplayer s možností hry přes LAN nebo Internet. Vzhledem k předchozím hrám série Airborne Assault by měl tento projekt obsahovat nový mód kampaně, ve kterém se budete snažit probojovat řadou scénářů, přičemž výsledek v každém z nich bude ovlivňovat další směřování kampaně a zapojených sil. Dále se prý můžete těšit na vylepšený interface a AI, nové jednotky a zbraně a mnoho dalšího.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.