VÍKENDOVÁ ČTYŘKA: Slevová akce Shop.Games.cz podruhé!
zdroj: tisková zpráva

VÍKENDOVÁ ČTYŘKA: Slevová akce Shop.Games.cz podruhé!

19. 2. 2011 0:05 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce |

Ve spolupráci se společností Comgad vám herní e-shop Shop.Games.cz nabízí druhý ze čtyř speciálních slevových víkendů. Ve slevách budou vždy čtyři atraktivní hry, a to za ceny, které na českém internetu jinde nenajdete. Tento víkend přichází na řadu druhá várka, ve které jsou následující hry:

Gothic 4: Arcania za 499 Kč (místo 899 Kč)

Válka, která sužuje jižní ostrovy, nakonec dolehla i na idylický ostrůvek Feshyr. Když královští paladinové zničí vaši rodnou vesnici a pobijí všechny její obyvatele, vydáte se spolu s hlavním bezejmenným hrdinou hledat pomstu. Brzy zjistíte, že zbabělý útok nebyl pouhým vrtochem znuděných žoldnéřů – za vším stojí záhadné zlé síly. Naštěstí jim však nemusíte čelit sami – váš osud je spojen se záhadnou krásnou dívkou a ve hře je i mocný artefakt z dávno zapomenuté minulosti. Hra je vybavena českými titulky.

F.E.A.R. 2: Project Origin za 99 Kč (místo 599 Kč)

Inteligentnější nepřátelé, lepší zbraně, nová místa i schopnosti – projekt Origin opět přináší poutavý a napínavý příběh, plný hororové akce, která začala již v prvním díle F.E.A.R. Děj dílu druhého se začíná odvíjet krátce před skončením původní hry – zvláštní jednotka je zrovna na běžné misi, když město Auburn zasáhne nadpřirozený výbuch. To ho zasáhl Almin ničivý hněv. Hra je vybavena českými titulky.

Mount & Blade: Warband za 299 Kč (místo 599 Kč)

Ve hře Mount & Blade: Warband hrajete za dobrodruha ze středověké země Calradie, fiktivního kraje, postrádajícího magii a klasické fantazijní prvky, který se místo toho podobá našemu vlastnímu světu v období středověku. Hra nabízí značnou svobodu pohybu po herním světě. Můžete se potulovat po mapě, navštěvovat města a vesnice, obchodovat, plnit různé úkoly, účastnit se turnajů nebo zkusit některou z nesčetných dalších možností. Hra je vybavena českými titulky.

MX vs. ATV Reflex za 499 Kč (místo 999 Kč)

Drapněte řídítka a připravte se na jízdu svého života. V této hře totiž nebudete ovládat jenom svůj stroj, ale i samotného jezdce. Díky tomuto dvojímu ovládání vás čeká nepřekonatelný zážitek plný freestylové akce a dechberoucích triků. Prožeňte se koryty potoků, rozbředlými vřesovišti i vyprahlou pouští na tratích, jež se kolo od kola neustále mění, a nechte své protivníky daleko za sebou.

Nabídka platí jen do půlnoci 20. února, nebo do vyprodání zásob. Máte tedy celý víkend na rozmyšlenou. Ale neváhejte, akce na tyto hry se už nebude opakovat a příští víkend vám přineseme úplně odlišnou čtveřici titulů!

Nejnovější články