zavřít

Soutěž: vyhrajte herní klávesnici a myš od Logitech

- Komerční sdělení / PR autor: Redakce Games.cz

Ve spolupráci s CZC.cz a Logitech přinášíme soutěž pro kované hráče, kteří by rádi měli na stole něco lepšího než levnou „membránovku“ a ošoupanou myš. Soutěžíme totiž o mechanickou klávesnici Logitech G910 Orion Spectrum a herní myš G502 Hero stejné značky.

Pravidla jsou jednoduchá: stačí zodpovědět tři jednoduché otázky a mít trochu štěstí. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který získá zmíněný set herní klávesnice a myši.

Logitech G910 Orion Spectrum

Herní klávesnice s nejnovějšími mechanickými spínači Romer-G, RGB podsvícením a nastavitelným dokem pro iOS a Android zařízení, které po nainstalování aplikace Arx Control dokážou zobrazovat informace o hře a systému. K tomu anti-ghosting, programovatelné kláves G-KEY, 3 profily i multimediální klávesy.

Logitech G502 Hero

Drátová optická herní myš s rozsahem citlivosti 100–16000 DPI a odezvou 1 ms. 11 programovatelných tlačítek, paměť pro uložení pěti profilů a nastavitelná váha pomocí pěti závaží. Tlačítka vydrží až 50 milionů kliknutí.

Soutěž: vyhrajte herní klávesnici a myš od Logitech

Anketa již skončila.

Tagy: inzerce

Zdroje: komerční sdělení / PR

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.