Blizzard spustil speciální obchod pro evropské zákazníky
zdroj: Archiv
Komerční sdělení / PR

Blizzard spustil speciální obchod pro evropské zákazníky

30. 8. 2018 17:00 | autor: Inzerce

Vývojář populárních her jako World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone, Diablo a StarCraft II, firma Blizzard Entertainment, vychází vstříc evropským hráčům. Firma nedávno slavnostně oznámila spuštění speciální evropského obchodu s oblečením, hrníčky, herní výbavou, doplňky a dalším zbožím, tematicky laděným ke svým populárním hrám.

Dedikovaný evropský obchod je dostupný pro 28 členských států Evropské Unie, tedy i pro Česko a Slovensko. Hráči tak už nemusí objednávat zboží z amerického obchodu, ale rovnou z evropského – díky tomu zaplatí méně na poštovném, zboží u nich bude rychleji a nemusí platit jakékoliv celní poplatky.

Objednávky můžete dělat jak přes svůj Blizzard účet, tak lze nakupovat i bez účtu jako host. Platit můžete skrze PayPal, či pomocí kreditních karet typu VISA, Mastercard, či American Express.

Na evropském obchodě můžete třídit zboží podle her (Overwatch, World of Warcraft, StarCraft, Diablo, Hearthstone, Heroes of the Storm, Blizzard), podle kategorií (oblečení & doplňky, hračky & sběratelské předměty, herní výbava, knihy & umění, dům & kancelář), nebo podle esportů či nového zboží.

Evropský obchod Blizzardu najdete na adrese gear.blizzard.com/eu. Odpovědi na nejčastěji kladené otázky jsou pak k nalezení pod tímto odkazem.

zdroj: Archiv

Nejnovější články