zavřít

Sledujte Fight Club #417 s Petrem Poláčkem

iPhone Android Windows MAC Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Náš starý šéfredaktor se vrací v celé své kráse, aby vám i nám popovídal něco o sobě a o herním světě. S Petrem Poláčkem jsme probrali chystanou konferenci GDC, aktivity české Bohemky (jak studia, tak fotbalového klubu) a společně jsme se podívali i na další témata, která nás v průběhu týdne zaujala.

Patří mezi ně například oznámení možného nástupce Pokémon GO jménem Harry Potter: Wizards Unite, tedy mobilní augmentované reality ze světa brýlatého kouzelníka. Podívali jsme se i na trable uvnitř Valve, odkud byl propuštěn Richard Garfield, tvůrce neúspěšného Artifactu.

A věnovali se samozřejmě budeme i vašim dotazům. Ty pokládejte buď přímo do chatu na YouTube v průběhu vysílání, nebo pošlete e-mail na podcast@games.cz.

 

Tagy: online akční fantasy multiplayer survival česká hra podcast karetní Dota 2 augmentovaná realita mobilní hra

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.