zavřít

Sledujte Fight Club #415 s cosplayerkou Shial

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Podcast autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V tomto Fight Clubu naše řady opět ozvláštnil speciální host, kterým tentokrát byla Gabriela „Shial“ Pešková, známá to cosplayerka. Ponořili jsme se proto do tématu, kterému se sice moc často nevěnujeme, ale v herním světě má své neoddiskutovatelné místo. A zatímco budeme řešit napodobování ikonických hrdinů a to, co aktuálně Shial hraje, posteskneme si i nad poslední hrou od Bioware.

Anthem leží v žaludku mnohých fanoušků, ale není to jediná novinka uplynulého týdne. Hráli jsme i jiné více či méně povedené kousky, které si rovněž zaslouží alespoň malinkou zmínku. Hlavní pozornost ale budeme směřovat k Shial a jejímu zajímavé koníčku. Do jakých postav se hodlá v budoucnu vžít?

Audio verzi Fight Clubu #415 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

 

Tagy: podcast

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.