zavřít

GamesPlay – hrajeme kontroverzní Anthem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

„Nová tříáčková hra od BioWare“, to není sousloví, které byste si spojovali s multiplayerovou akcí. Jenže právě tímto směrem se studio, které má na kontě série Mass Effect a Dragon Age, vydalo. Podle prvních reakcí to ale vypadá, že se měl švec držet svého kopyta, protože první zprávy ohledně Anthemu jsou přinejlepším vlažné. Zatímco u nás můžete čekat recenzi cca o víkendu (není to krátká hra), na hru se prozatím podívejte v našem GamesPlayi, u nějž zasednou Lukáš Grygar a David Ryneš.

Podívají se na zoubek PC, ve které má David už „pár“ hodin nahráno a ukáží, v čem tkví hlavní slabiny a naopak silné stránky tohoto titulu. Jelikož jde o streamovaný GamesPlay, budete moci s kluky komunikovat pomocí chatu na Youtube, kde také můžete přenos sledovat.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer kooperace

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.