zavřít

Fight Club #405: Hledání Království nebeského

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulý týden proběhla poslední velká akce roku, The Game Awards 2018. Samotné ceny nás dnes až tak nezajímají, na rozdíl od řady oznámení nových her. Nad oznámením takového Mortal Kombat 11 můžeme sice pokrčit rameny, ale když řekneme, že nás The Outer Worlds zvedlo ze židlí, nebudeme daleko od pravdy.

Vedle oznámení z The Game Awards si ještě prosvištíme některými aktuálními novinkami v čele s Googlem. Nebudeme ale řešit co zrovna teď pan Pichai řekl nebo neřekl kongresu, jako spíš letošní trendy ve vyhledávání, kam se dostalo Kingdom Come: Deliverance. Podíváme se i na amerikanizaci Metra, a to by bylo, abychom nezmínili Artifact, kolem kterého se pořád děje něco zajímavého. Poslední část podcastu pak patří již tradičně vašim dotazům.

Audio verzi Fight Clubu #405 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.