zavřít

Redakční pokec nejen o platebním modelu Artifactu

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po dlouhé době nová hra od Valve. Tahle jediná věta by měla skoro garantovat úspěch a desítky v recenzích. Život má ale tendenci házet předpokladům klacky pod nohy a tak je karetní Artifact přinejmenším diskutabilní. Aleš má co říct zvlášť k tématu ekonomického modelu a celkového vybalancování hry a připojí se k němu redakční kartičkoví nadšenci (a Adam).

Všechny asi udivilo, že ve Valve zvolili opravdu drakonický obchodní systém. Zadarmo nedostanete vůbec nic a všechno si musíte koupit za skutečné peníze, jako byste hráli skutečné papírové kartičky. A to je problém, zvlášť pokud se vaše hra vyžívá v náhodných efektech a umí být pořádně nefér.

Připojte se k našemu redakčnímu pokecu a kecejte s námi skrz chat na Youtube.

Tagy: online fantasy multiplayer karetní Dota 2

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.