zavřít

Vyšel update pro Modern Warfare 3

Windows

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Počínaje dnešním updatem mohou hráči Modern Warfare 3 využívat nového herního módu Drop...

Počínaje dnešním updatem mohou hráči Modern Warfare 3 využívat nového herního módu Drop Zone, jehož principy na oficiálních fórech vysvětlil Robert Bowling z Infinity Ward. V Drop Zone se bojuje o centrální bod na mapě, přičemž ten, kdo jej ovládá, dostává každých 15 vteřin "drop" lékárniček ze vzduchu. Za každého člena týmu, který se ve vaší Drop Zone nachází, vyděláte každou strávenou vteřinou 20 bodů a k tomu dalších 20 pro sebe.

Nejnovější update do hry přidává také komunitní playlisty, které umožní orankování oblíbeného set-upu map. Kvůli střelbě do vlastních řad Friendly Fire se také změní hardcore módy na Ricochet, kde se FF bude počítat útočníkovi. Kdo se tak pokusí zabít spoluhráče, doplatí na to jedině sám. Ještě dnes chtějí autoři vydat také malý patch, kompenzující lag na straně hostujících hráčů.

Tagy: akční patch

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,Joystiq

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.