zavřít

V lednových hrách z PS Plus si zalyžujete i zabojujete

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 VITA Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Když se podívám z okna ven (ať už v Praze, nebo na venkově u rodičů), tak po sněhu není ani vidu, ani slechu. Vánoce na blátě se zjevně stávají novodobou tradicí a za bílou pokrývkou se musíme vydat do našich nebo zahraničních hor. Anebo do virtuálního světa díky lednové nadílce na PlayStationu.

PS Plus otevírá novou sezónu zimními sporty s dva roky starou Steep. Ubisoft se tímto titulem rozhodl oživit poměrně neaktivní žánr a naštěstí nešlo o vyložené zklamání. Bohužel ani o vyloženou pecku. Nicméně fyzikální engine, velký otevřený svět a jednotlivé disciplíny se společně starají o slušnou porci zábavy.

Nechybí zde lyžování a jízda na snowboardu, ale rovněž můžete roztáhnout křídla svého wingsuitu nebo se snést do údolí s padákem.

Zimní sporty (zejména ty virtuální) nejsou pro každého, ale hraní si na rytíře už zní jako obecně velice populární disciplína. Druhou hrou předplatného jsou Portal Knights, kteří mají mnohem víc společného s Minecraftem než s Portalem od Valve.

Svět složený z kostek a možnost jeho přetváření, kutání surovin, boj s nepřáteli, kooperace... Jediný snadno rozpoznatelný rozdíl je v detailnější grafice. Což samozřejmě neznamená, že by hra nebyla dobrá. Sám jí dám šanci.

Předplatné tradičně doplňují dvě hry pro PlayStation 3 a další dvě pro Vitu. Na první jmenovanou konzoli dostáváte HD kolekci bojovky s létajícími roboty Zone of the Enders a rytmickou hru Amplitude. V handheldu si zase dáte JRPG Fallen Legion: Flames of Rebellion a akční plošinovku Super Mutant Alien Assault. Všechny hry by měly být dostupné co nevidět.

Tagy: hory online sportovní sport multiplayer asymetrický multiplayer hudební E3 2016

Zdroje: blog.playstation

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.