zavřít

Saints Row: The Third čeká matrixovský datadisk

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Chyběly vám v šílené akci Saints Row: The Third superschopnosti? Létání? Zastavování kulek v letu? Tak už se netrapte, THQ oznámilo, že se chystá samostatná expanze jménem Saints Row: The Third – Enter The Dominatrix a v ní dočkáte nadlidských schopností.

Jak se to stane? Mimozemský vůdce Zinyak uzavře hlavního hrdinu v simulaci virtuální reality Dominatrix.


Asi není nutné zdůrazňovat, na jakou filmovou trilogii se bude expanze s potřebnou dávkou nadsázky odvolávat. Simulace sice bude vypadat úplně jako Steelport, ale vy prozřete a poznáte, že jste jen otroky digitálního systému, z nějž musíte uniknout. Hra vyjde na podzim a vy se můžete začít dohadovat, jaké schopnosti dostanete... a pak je pozměňte ve stylu zvráceného humoru Saints Row.

Tagy: humor akční sci-fi

Zdroje: VG247

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.