zavřít

Prostí občané ve Workers & Resources: Soviet Republic mohou cestovat trolejbusy i vlastními vozy

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Slovenské studio 3Division zamířilo se svou hrou Workers & Resources: Soviet Republic na Steam do předběžného přístupu v březnu letošního roku a projekt se od té doby těší velké popularitě. Velmi pozitivní hodnocení od víc než 2 500 hráčů mluví za vše, i sami tvůrci se ohání označením „nejúspěšnější nová budovatelská hra letošního roku“. A aby byla ještě lepší, vycházejí updaty se zajímavým obsahem.

Včera do hry přibyl nový způsob přepravy občanů do práce a za zábavou – trolejbusy. Pražané se s tímto druhem dopravního prostředku moc nesetkávají, ale v jiných českých městech jsou k vidění běžně. Vždy mě fascinovaly. Kombinace autobusu a tramvaje? Tedy svoboda v řízení, i když jste neustále přikovaní k drátům? V Rusku žádný problém, jen si vyhledejte video, kde jeden trolejbus předjíždí druhý…

Aktuální update zároveň zvýšil výkon hry až o 100 %, přidal editor map a podporu Steam Workshopu, takže můžete vytvářet vlastní vozidla a budovy nebo těm stávajícím měnit vzhled. Zajímavý je i předešlý update, který se rovněž zaměřuje na dopravu, ale osobní, nikoliv veřejnou.

Chudí lidé komunistického státu si konečně mohou pořizovat osobní auta. Tedy za předpokladu, že jim je vyrobíte. Můžete se pustit do nového odvětví automobilismu a vyrobené stroje prodávat místním i do světa. S rozšířením osobních vozidel souvisí i nutnost budovat veřejná parkoviště ve vytížených oblastech.

Tento update zároveň přidal nové tramvaje, vlaky a náklaďáky inspirované dobovými polskými, rumunskými a samozřejmě i československými vozidly. Strategii Workers & Resources: Soviet Republic teď pořídíte na Steamu ve slevě, ale počítejte s tím, že v předběžném přístupu bude ještě minimálně rok.

Tagy: Sovětský svaz strategie budovatelska early access

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.