V právě dokončené Depraved se probouzí budovatelská strategie z Divokého západu
zdroj: tisková zpráva

V právě dokončené Depraved se probouzí budovatelská strategie z Divokého západu

1. 10. 2019 14:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Představte si Banished, ale v mnohem zajímavějším prostředí. Depraved je vlastně docela obyčejná budovatelská strategie, kterou dochucuje přítomnost kovbojů a fakt, že jste malá semknutá komunita budující nový svět. Na Divokém západě je všechno lepší (pro hráče), protože tam je všechno horší (pro osadníky).

Depraved před pár dny zakončila svůj pobyt v předběžném přístupu, který trval něco málo přes rok. Hra se během něj dočkala například slibovaných Indiánů, se kterými můžete mít přátelský, obchodní vztah, nebo si z nich uděláte nepřátele horší, než jsou banditi, divoká zvěř, nepříznivé počasí a další prvky, kterým budete čelit.

Vaši občané mají své potřeby. Potřebují pít a jíst. V případě žízně si vystačí s vodou, ale s jídlem jsou vybíravější. Žádají si totiž jistou variabilitu, a pokud jim nebudete schopní dodat vytouženého bizona, podepíše se to na jejich náladě a chuti k práci.

zdroj: Archiv

Hra na sebe sice neumí nalákat grafikou, ale nabízí neokoukanou kombinaci Divokého západu a budovatelské strategie. Je proto škoda, že to ani po roce v early accessu není stoprocentní zážitek, soudě dle prvních uživatelských recenzí na Steamu.

Hodnotící sice nehovoří o úplně špatné hře, ale varují před minimem rozhodnutí (nové budovy se odemykají po vykonání konkrétních kroků), pomalým tempem a velmi brzkým nastoupením stereotypu. Koupi Depraved proto dobře zvažte.

Nejnovější články