zavřít

Strategie Iron Harvest vás vyděsí dobovými záběry z alternativní 1. světové války

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Jaká je správná doba pro oznámení data vydání hry? Na tuto otázku asi nikdy nedostaneme jednoznačnou odpověď. Ale málokdy dostáváme přesné datum vydání víc než rok před jeho nástupem. Už asi tušíte, odkud vítr fouká. Na Iron Harvest si počkáte ještě rok.

Pokud jste Iron Harvest před rokem a půl podpořili na Kickstarteru a přispěli alespoň 55 dolary, tak už dávno můžete hrát různé alfa verze hry. My ostatní si ale musíme ještě docela hodně dlouho počkat. Iron Harvest vyjde sice 1. září, ale až v roce 2020.

Tvůrci zároveň prozradili, že kromě verze pro počítače se počítá i s PlayStationem 4 a Xboxem One, přičemž v případě PC přislíbili, že nebudou exkluzivní v žádném obchodě. Iron Harvest tedy vyjde na Steamu a GOGu (Epic Games Store málokdy přijme prodávání hry bez exkluzivity).

A aby nešlo jen o prostý text, dostáváme spolu s oznámeními i nový působivý trailer, který míchá reálné černobílé záběry z doby první světové války a časech následujících s mechy, které jsou hlavním poznávacím bodem světa 1920+ malíře Jakuba Rozalskiho. Ke konci videa nechybí ani záběry z hraní. Vašek měl to štěstí, že si na Gamescomu zahrál Iron Harvest, líbilo se mu to, a víc vám řekne ve vlastních chystaných dojmech.

Tagy: strategie válečná realtime

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.