zavřít

Oznámení datadisku ke hře Tropico

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I dnes jsme tu se zprávou, která potěší především milovníky budovatelských simulačních her a to konkrétně ty, kteří si oblíbili jednu z nejlépe vyvedených simulací diktátora, jakou jsem měl tu čest poznat. Její název je Tropico.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Takem 2 Interactive spolu s BreakAway Games totiž oznámili, že chystají Tropico: Paradise Island - rozšiřující balíček k této jedinečné hře, který nám dá spoustu nových možností při vykonávání funkce diktátora na ostrově v Karibiku.

Na jedné straně přibude několik nových stavbiček, kterými nalákáte bohaté turisty do Vašeho ráje - plážové vilky, tenisové kurty, přírodní rezervace... Na straně druhé budete mít díky pevnostem, vojenským základnám a žalářům, možnost mnohem lépe zakročit proti místním skupinkám buřičů. Připravte se na nové scénáře (více než 20), nové druhy turistů (Eko-turisté, "lufťáci" apod.), vozidla a více než tucet nových typů budov. Hru Vám mírně okoření i různé rozmary matky přírody v podobě hurikánů, tropických bouří ad., což bude mít samozřejmě vliv i na ekonomiku, neboť přijdete o pár domů, střech či úrodu a obyvatelstvo tyto věci přeci jenom špatně nese.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Určitě není pochyb o tom, že je na co se těšit. Protože se však Tropico: Paradise Island objeví až v lednu, podívejte se aspoň na prvních devět screenshotů, které jsme pro Vás připravili.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.