zavřít

Nový herní Spider-Man chce vypadat realisticky

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Spider-Man musí být i kdyby na chleba nebylo, a když náhodou dochází nové náměty, nebo už...

Spider-Man musí být i kdyby na chleba nebylo, a když náhodou dochází nové náměty, nebo už jsou příliš obskurní, tak se vracíme ke klasice. Také se tomu říká reboot, restart a podobně. Přesně do tohoto stádia se dostala filmová série Spider-Man od Sony Pictures, a když se někam mihne film, musí ho následovat i hra. Příští rok v létě se krom filmu The Amazing Spider-Man, který se opět zaměří na to, jak Peter Parker vlastně získal své pavoučí schopnosti, objeví i stejnojmenná hra. Obsahově bude filmu do značné míry odpovídat, zcela evidentně však vynechá úvodní – nepavoučí fázi. Přeci jenom asi studio Beenox nechce tvořit adventuru, ale klasickou akci v otevřeném světě. Potvrzuje to ostatně i první trailer, na jehož oficiální podobu se zatím čeká, ale amatérsky stočená verze už k dispozici je. Video s prvními záběry ze hry byly k vidění na Comic-Conu v New Yorku, kde měla hra svou premiéru.

 

Asi jste dostatečně šikovní na to, abyste si z videa vzali vlastní poznatky, k čemuž ale nutně potřebujete určitou dávku pavoučího fanouškovství. Velký bosák na konci vypadá dobře tak jako tak, stejně jako přechod od cartoonovské grafiky k realistické, ale jestli je pohupování městem dostatečně přirozené, město dostatečně živé a grafická stylizace dostatečně dostatečná, na to už někdo, kdo se Spider-Man hrám v posledních letech důsledně vyhýbá, odpovědět opravdu nedokáže. Snad jen ten „přelet“ nad mostem plným aut ještě působí majestátně…

Tagy: komiks film akční

Zdroje: VG247,CVG

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.