zavřít

Nový herní Spider-Man chce vypadat realisticky

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Spider-Man musí být i kdyby na chleba nebylo, a když náhodou dochází nové náměty, nebo už...

Spider-Man musí být i kdyby na chleba nebylo, a když náhodou dochází nové náměty, nebo už jsou příliš obskurní, tak se vracíme ke klasice. Také se tomu říká reboot, restart a podobně. Přesně do tohoto stádia se dostala filmová série Spider-Man od Sony Pictures, a když se někam mihne film, musí ho následovat i hra. Příští rok v létě se krom filmu The Amazing Spider-Man, který se opět zaměří na to, jak Peter Parker vlastně získal své pavoučí schopnosti, objeví i stejnojmenná hra. Obsahově bude filmu do značné míry odpovídat, zcela evidentně však vynechá úvodní – nepavoučí fázi. Přeci jenom asi studio Beenox nechce tvořit adventuru, ale klasickou akci v otevřeném světě. Potvrzuje to ostatně i první trailer, na jehož oficiální podobu se zatím čeká, ale amatérsky stočená verze už k dispozici je. Video s prvními záběry ze hry byly k vidění na Comic-Conu v New Yorku, kde měla hra svou premiéru.

 

Asi jste dostatečně šikovní na to, abyste si z videa vzali vlastní poznatky, k čemuž ale nutně potřebujete určitou dávku pavoučího fanouškovství. Velký bosák na konci vypadá dobře tak jako tak, stejně jako přechod od cartoonovské grafiky k realistické, ale jestli je pohupování městem dostatečně přirozené, město dostatečně živé a grafická stylizace dostatečně dostatečná, na to už někdo, kdo se Spider-Man hrám v posledních letech důsledně vyhýbá, odpovědět opravdu nedokáže. Snad jen ten „přelet“ nad mostem plným aut ještě působí majestátně…

Tagy: komiks film akční

Zdroje: VG247,CVG

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.