zavřít

Nové verze handheldu 3DS a 3DS XL vyjdou v únoru a chystá se i nový Fire Emblem

3DS Wii U

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste přemýšleli o koupi handheldu Nintendo 3DS či jeho variantě XL, posečkejte, protože 13. února vyjde nová verze (v JPN už je v prodeji), která bude ve spoustě věcí lepší oproti dosavadnímu modelu. Hned si všimnete nových tlačítek ZR a ZL, stejně jako C-Sticku, které by měly mít podobnou funkci jako dřívější přídavek Circle Pad Pro a umožní třeba lepší ovládání her pomocí natáčení kamery.

Nové 3DS také bude mít výkonnější procesor, což demonstruje rychlost spouštění systému a hry na videu. Lepší projekci 3D obrazu pak zajistí kamerka, která nově sleduje pohyb hlavy a dle toho mění náklon obrazu 3D projekce. A v neposlední řadě bude umět handheld komunikovat s populárními Amiibo figurkami.

Nové 3DS XL vyjde v barevných variantách metalická černá a metalická modrá, zatímco 3DS v černé a bílé, ovšem s možností pořídit si různé kryty, kterých bude k vydání tucet. Časem ale Nintendo přidá další. Handheld vyjde i v bundlech - The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D (která navíc vyjde ten samý den) a Monster Hunter 4 Ultimate Edition, kde kromě předinstalované hry najdete i stylizovanou podobu handheldu.

Co se týče nových her a oznámení dat vydání, všechny fandy série určitě potěší oznámení nového, zatím nepojmenovaného dílu RPG Fire Emblem. Oznámen byl i akční titul IronFall: Invasion a exkluzivně pro nové 3DS 2. dubna vyjde i předělávka Xenoblade Chronicles 3D z Wii.

Na Wii U se můžete těšit na Mario Party 10, která bude podporovat Amiibo postavičky, a vyjde 20. března. Kdo se těší na chytrou akci Splatoon, nechť si zakroužkuje květen tohoto roku, kdy hra na velkou konzoli od Nintenda vyjde.

 

 

 

 

 

Tagy: akční RPG hardware

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.