zavřít

Nathan Fillion je hlavní hvězdou fan filmečku Uncharted

PlayStation 4 PlayStation 3 VITA PS4 Pro

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nathanovi fanoušci, jak herní postavy Drakea, tak herce Filliona, se konečně dočkali tolik let žádaného filmového zpracování série Uncharted. Amatérský kraťas se sice nemůže rovnat hollywoodské produkci, ale to neznamená, že by vás z něj pálilo v očích. Právě naopak. Celých 15 minut je nabito vším, co dělá z Uncharted Uncharted – sympatický hrdina, humor, akce, hledání pokladů a stálí kolegové.

Nathan Drake má zase jednou zaděláno na pořádný problém. Vyhlídla si ho partička mlátiček s velkým hlavounem v čele, který Nathanovi připisuje krádež jistého cenného artefaktu. Poprávu, troufám si tvrdit z předchozích zkušeností. Ale nebyl by to Drake, kdyby se z této šlamastyky nedostal pomocí svých pěstí a neskutečného štěstí, kdy ho mine každá kulka.

Nathanovi z dálky pomáhá věrný přítel Sully, kterého si zahrál rovněž známý herec Stephen Lang (Avatar). Trojici kladných hrdinů uzavírá novinářka Elena v podání Mircey Monroe. Zatímco krátký příběh věrně kopíruje klasickou kostru hry, Nathan Drake v podání Filliona by potřeboval trochu shodit a získat fyzičku. Ale jeho charisma tento nedostatek vynahrazuje. Posuďte sami:

Amatérismus sem tam sice vystrčí růžky (hlavně střelba je do očí bijící), ale obecně vzato jde o fajn snímek, který dalo dohromady pár nadšenců bez vidiny jakéhokoliv zpeněžení. Je otázka, jak se k tomu postaví Sony, které zjevně nemá s projektem nic společného.

Zajímá se spíš o oficiální chystaný film, o kterém se také mluví už dlouho a stále neexistuje moc konkrétních informací. Na režisérskou sesli usedne zkušený Shawn Levy (Ocelová pěst), zatímco roli Nathana Drakea si střihne Tom Holland (Spider-Man: Homecoming). Příběh by se měl odehrávat před herní sérií v mladším věku hlavního protagonisty. Snad na nás brzy vykoukne alespoň teaser.

Tagy: Uncharted (série) akční adventura 3rd person third person

Zdroje: PCGamesN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.