zavřít

Jedna hra s Vetřelcem nestačí, chystá se MMO střílečka

Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One iOS

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nedávné oznámení mobilního titulu Alien: Blackout mnohým fanouškům série pořádně hnulo žlučí, byť asi ne tolik jako loňské fiasko v podobě ohlášení Diablo Immortal. Naštěstí pro ně chystají FoxNext Games ještě jeden titul pro PC a konzole, což by v polykání téhle hořké pilulky mohlo nedočkavým fandům pomoct.

Titul z vetřeleckého univerza bude masivně multiplayerovou online střílečkou pro počítače a konzole, s nějakými konkrétními detaily ale FoxNext zatím dost šetří. Napověděli nicméně, že na vývoji zatím nepojmenovaného titulu spolupracují s týmem Cold Iron, který v minulosti dělal na BioShock Infinite, sérii Borderlands a na nepříliš pozitivně přijatém Star Trek Online. Tenhle seznam nenaznačuje moc kompetencí tvořit kvalitní MMO, alespoň ty střílečky ale mají celkem zmáknuté.

Herní divize 20th Century Fox, FoxNext, tohle menší studio koupila teprve loni, neoznámená hra o Alienovi je tedy zřejmě prvním projektem, kterým ho zaúkolovala. I přes nedostatek informací by to mohla být dobrá náplast na Alien: Blackout, byť MMO pořád není tolik žádané pokračování Alien: Isolation.

Alien: Blackout dorazí na vaše mobilní zařízení 24. ledna, vzhledem k dosavadním reakcím ale tvůrci asi nemůžou počítat s přílišným komerčním úspěchem.

Tagy: akční sci-fi mobilní hry FPS Vetřelec

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.