zavřít

V mobilní hře Alien: Blackout pomáháte vyděšené posádce v roli Amandy Ripleyové

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V uplynulých dnech a měsících se objevilo několik náznaků nové hry z univerza Vetřelce, a kdo doufal v pokračování výborného Alien: Isolation, ten se musel pořádně zklamat. Alien: Blackout je totiž čistě mobilní hra na míle vzdálená počítačové a konzolové verzi. Nicméně stále může jít o solidní kousek.

Alien: Blackout se odehrává mezi prvním a druhým filmem na vesmírné stanici Weyland-Yutani, kde je uvězněna Amanda Ripleyová, dcera Ellen Ripleyové, spolu se svou posádkou. Jak už název napovídá, na stanici dochází vlivem škod k výpadkům proudu, které dávají prostor elitnímu zabijákovi v podobě Xenomorpha.

Amanda je odříznutá od svých kolegů, které sleduje na holografické mapě. Ta zároveň zobrazuje pohyb vetřelců, když se mihnou kolem pohybových čidel, a poskytuje přístup k některým ještě funkčním systémům stanice.

Vaším cílem je navigovat ztracené kamarády zpovzdálí, reagovat na přítomnost vetřelců a používat záchranné systémy ve svůj prospěch. Nicméně energie není nazbyt, proto by každé rozhodnutí mělo pořádně poškádlit ústrojí pochybností.

Celá hra se rozprostírá na sedmi úrovních, které vás dovedou k jednomu z mnoha konců na základě vašich rozhodnutí. Nečekejte ale žádnou řezničinu. I když se hra ohání strachem a hororem, je přístupná už od 12 let. Vyjde 24. ledna v App Storu, Google Play a Amazon Appstoru.

Zda bude hra free-to-play, nebo za jednorázovou platbu, nebylo specifikováno, ale druhá možnost je v dnešní době vzácností. Za hrou stojí D3 Go!, které můžete znát díky licencovaným hrám Marvel Puzzle Quest a Magic: The Gathering – Puzzle Quest.

Tagy: Vetřelec adaptace mobilní hra

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.