zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme střílečku Alien Carnage

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Honza Olejník nám tentokrát ulehl s nemocí, což Pavla natolik rozlítilo, že se rozhodl zmasakrovat pár mimozemšťanů. A na to se nejlépe hodí, už podle názvu, 2D retro střílečka Alien Carnage. Ta původně vyšla se jménem hlavního hrdiny v názvu – Halloween Harry, ale nakonec se vydavatelé z Apogee rozhodli hru přejmenovat, aby si lidé nemysleli, že jde o nějakou sezónní jednohubku vhodnou jen k Halloweenu.

Jako Halloween Harry hra vyšla v roce 1993, s novým názvem o rok později a o další rok později přišlo pokračování Zombie Wars. Harry, hlavní bijec, se snaží zachránit Zemi před invazí mimozemšťanů, kteří nebohé homo sapiens proměňují na zombie. Jak Pavlovi půjde masakr nezemských vetřelců už můžete sledovat v našem Retro GamesPlayi.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

 

Tagy: retro gamesplay střílečka

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.