zavřít

Diablo III vyjde na Switch ještě letos, nabídne i lokální co-op pro 4 hráče

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Diablo III má spoustu prvenství a jedno z nich patří největšímu množství portů na jakoukoliv aktuální hru Blizzardu. Status nejvíce portované hry si navíc třetí Diablo pojistí právě oznámenou verzí pro Switch. Ta vyjde ještě letos a bude obsahovat úplně všechno: Diablo III, datadisk Reaper of Souls, DLC Rise of the Necromancer a všechny doposud vydané obsahové updaty.

Na Switch se stále populární klikfest dostane pod názvem Diablo III: Eternal Collection a vzhledem k tomu, že jde o platformu Nintenda, dostanou hráči pár bonusů v duchu těch ze Switch verze Skyrimu. Na Switchi si tak budete moct obléct postavu do brnění Ganondorfa, můžete si dát portrét do rámečku Tri-Force, mít po boku mazlíčka Cucco a křídla Echoes of the Mask.

Sympatické je, že si vývojáři dali tu práci a Diablo III: Eternal Collection budete moct hrát i v kooperaci až čtyř hráčů na jednom Switchi. Nebo až ve čtyřech hráčích na čtyřech různých Switchích lokálně, bezdrátově, bez potřeby internetového připojení.

A nakonec budete moct hrát kooperaci i online, skrze službu Nintendo Switch Online, jejíž placenou verzi spustí Nintendo v druhé polovině září. Hra má na Switchi podporovat i zálohování uložených pozic do cloudu.

Diablo III: Eternal Collection vyjde na Switch ještě letos a bude stát 60 eur, což zhruba odpovídá ceně stejného množství obsahu na PlayStation 4. Na Xboxu One by vás stejná Eternal Collection vyšla ještě o něco dráž. V případě PS4 a Xbox One verze ovšem nedostanete výše zmíněné drobné kosmetické bonusy spojené se Zeldou.

Tagy: Diablo (série) online akční fantasy RPG klikfest

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.