zavřít

Dead Cells dostane obří update s novou úrovní a bossem

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dead Cells zaslouženě stanula na stupních vítězů na třetím místě v naší redakční anketě Hra roku. O jejím všeobecném úspěchu už dávno není pochyb, stejně jako o její chytlavé hratelnosti a vysoké obtížnosti. Pokud už jste i dohráli, vývojáři ze studia Motion Twin už chystají další nálož obsahu zadarmo.

Velký update Rise of the Giant zatím nemá datum vydání, ale chcete-li, můžete si ho zahrát už teď. Je totiž dostupný v testovací alfa verzi na Steamu, do které se jednoduše přepnete v nastavení hry v klientovi. Pak už vám nic nebrání v ochutnání novinek, které do Dead Cells přibydou později, jakmile budou perfektně vybalancované.

Update nabídne endgamový obsah, který se vám zpřístupní až po vašem prvním pokoření hry. Zavítáte v něm do nové jeskynní oblasti, na jejímž konci čeká další nemilosrdný boss. Cesta k němu samozřejmě nebude jednoduchá, za což poděkujte desítce nových potvor, z nichž se některé proplíží i do předchozích úrovní hry na obtížnosti hard a vyšší.

Update dále přidá padesát nových obleků pro vašeho hrdinu, které si za reálné peníze nekoupíte (tvůrci o mikrotransakcích rádi vtipkují, viz update). Jednoduše vám z nepřátel vypadnou jejich blueprinty. Těšte se na tři nové skilly, z nichž jeden je létající mazlíček, druhý vám odhalí celou mapu oblasti, a třetí... je zahalený rouškou tajemství.

Objeví se nový obchod, skrytá úroveň, prokletí, balance mnoha prvků hry, sáhne se do level designu úrovní, grafiky i uživatelského rozhraní. Update Rise of the Giant rozhodně dostojí svému jménu a prodlouží životnost už tak dost trvanlivé hry. Ve videu výše, které je takovým kratším dokumentem, se v rychlém sledu dozvíte o vzniku Dead Cells, který rozhodně nebyl nezajímavý. Jen pozor na spoilery, pokud jste hru ještě nedohráli.

Tagy: akční fantasy RPG plošinovka roguelike

Zdroje: tisková zpráva, Eurogamer.net

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.