zavřít

Červnové PS Plus jede na vlně Sonica a Borderlands

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One Linux PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Předplatitelé služby PlayStation Plus mohou do 3. června sáhnout po aktuální nabídce dvou her, než jim nadobro zmizí z dohledu. Jde o dva výborné kousky posvěcené naší redakcí – What Remains of Edith Finch se řadí mezi nejlepší adventury současnosti, zatímco Overcooked je výborná, ztřeštěná párty hra ideálně pro čtyři hráče. Ale ani červnová nabídka není vůbec marná.

13. září vyjde Borderlands 3, a pokud jste nehráli žádného předchůdce tohoto chytlavého „looter shooteru“, PlayStation vám vyjde více méně vstříc. Proč méně? Protože se musíte obejít bez prvního dílu. Proč více? Protože ačkoliv dostanete jediný titul Borderlands: The Handsome Collection, pod jeho názvem se ukrývá Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel a úplně všechny jejich dodatky.

Zatímco Pre-Sequel platí za nejhorší díl série, dvojka nemá daleko k dokonalosti. Dodnes stylová grafika, výborná kooperace, přehršel zbraní a humor jsou klíčovými prvky hratelnosti, na kterých staví i nadcházející trojka. Tenhle dárek se dle mého názoru podařilo načasovat výborně.

Druhou a poslední červnovou hrou pro předplatitele PlayStation Plus je v této době rovněž omílaný ježek Sonic. Jen v tomto měsíci jsme se se Sonicem setkali hned dvakrát. Poprvé v traileru na filmovou adaptaci, kde ale jaksi nevypadal podle představ fanoušků a film se proto předělává, podruhé v závodní párty hře Team Sonic Racing, jejíž recenzi u nás očekávejte v nejbližších dnech.

Nabízená, dva roky stará Sonic Mania je ale ryzí, bleskurychlou plošinovkou, která podle Lucie Jiříkové a její recenze míchá starou dobrou hratelnost s novými prvky a je vhodná pro fandy i nováčky. A stejně jako Borderlands obsahuje zábavný kooperativní multiplayer.

Obě výše zmíněné hry můžete začít stahovat od 4. června.

Tagy: akční sci-fi retro RPG plošinovka FPS kooperace postapokalyptická 2D western

Zdroje: blog.playstation

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.