zavřít

Capture the Flag pro Warhammer 40k: Space Marine

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Kdo si při vydání Warhammer 40k: Space Marine stěžoval na obsahově osekaný multiplayer, musí...

Kdo si při vydání Warhammer 40k: Space Marine stěžoval na obsahově osekaný multiplayer, musí si už dnes pomalu mnout rukama. Po nedávném kooperativním přídavku dnes THQ oznámili další balíček zdarma, který do hry tentokrát přinese multiplayerový mód Capture The Flag.

Hrát půjde na všech herních mapách a zásadně v týmech. V zápasech samozřejmě využijete všech jednotek, perků a zbraní, které jste si již v průběhu hry odemkli. CTF přídavek pro Warhammer 40k: Space Marine vyjde nejspíš v lednu 2012 s chystaným placeným rozšířením Chaos Unleashed.

Tagy: akční sci-fi multiplayer

Zdroje: Electronic Theatre

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.