zavřít

Změny počasí v Xpand Rally

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Teprve před pár hodinami skončil první z 15 závodů Formule 1 v sezóně, který jste si vy, co sledujete tyto akce, jistě nenechali ujít.

Pokud zároveň náhodou patříte i k pařanům, co si nenechají ujít žádnou z počítačových závodních her všeho druhu, pak se ještě pokochejte našimi novými ukázkami z připravované Xpand Rally od Techlandu. K Formuli 1 mají tyto závody samozřejmě daleko, ale jistým kouzlem oplývají a adrenalin při nich také může vystoupat do neúnosných výšin.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci Xpand Rally hráčův zážitek ještě umocní tím, že do hry zařadí systém změny počasí. To se samozřejmě odrazí na chování vozidla na různém povrchu. Většina nových obrázků je pořízena ze zimního závodu. Hra je poháněna modifikovanou verzí enginu, na kterém je stavěna rovněž střílečka Chrome. Právě díky němu se během svých jízd budete potýkat se sněhem či deštěm a blátivou tratí. Engine ale podporuje také tu vlastnost, že i povětrnostní podmínky budou mít veliký vliv na vaši rychlost a stabilitu. Svůj automobil proto budete vždy muset řádně připravit. Techland dokonce o efektech počasí v Xpand Rally tvrdí, že už nyní jsou takové, jaké se zmiňují v souvislosti s nejnovějšími chystanými závodními tituly pro nadcházející konzoli PS 3. Díky Chrome engine si tyto efekty budou moci PCéčkáři vychutnal již letos.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.