zavřít

Zkáza světa ve střílečce Psychotoxic

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Armagedon, apokalypsa či poslední soud.

Taková slova naznačují jediné. Naznačují to, co se chystá v roce 2020 - zkázu světa. Alespoň tedy podle maníků z vývojářského studia Nuclear Vision, kteří si takovou událost zvolili jako stěžejní bod svého nového projektu s názvem Psychotoxic. Ale nemusíte se bát... Když se vše podaří, můžete všemu ještě včas zabránit. Anebo se o to alespoň pokusit.

Psychotoxic vám proto přidělí jedinou lidskou bytost, která má záchranu světa v moci. Bude to žena. Krásná žena. Žena jménem Angie Prophet. Nahlédnete-li do naší galerie, určitě ji na některých obrázkách spatříte. Angie ale není jen tak nějaká běžná zástupkyně něžného pohlaví. Ona je napůl člověk a napůl anděl, a navíc má dar. Dar, který jí umožňuje nahlédnout do myslí dalších lidí a manipulovat jejich vzpomínkami ve svůj prospěch.


nové obrázkykompletní galerie

Psychotoxic je presentována jako 3D akční first-person střílečka a je to hra pouze pro jednoho hráče. Připraveno je pro vás celkem 23 single-player map, utkáte se s 22 různými oponenty a seznámíte se s osmi speciálními NPC, které vás mírně popostrčí svou radou ve hře. Při vaší dobrodružné a nebezpečné výpravě realitou i prazvláštními světy lidských myslí, vás budou doprovázet zvuky a hudba navozující tu pravou apokalyptickou atmosféru. Abyste se cítili v dravém prostředí lépe, dávají vám tvůrci na výběr ze 17 různých zbraní.

Nuclear Vision plánují své dílo dokončit až někdy v druhé polovině příštího roku a prostřednictvím CDV i vydat. Jak bývá u této společnosti zvykem, objeví se nejdříve verze v němčině a pak budou následovat teprve verze další. Už nyní si však zájemci mohou objednávat CD s demoverzí Psychotoxic přes formulář umístěný na nově spuštěné homepage hry ve Flashi. Tací, kteří naleznou odvahu vyplnit své jméno, adresu a email, budou nějaký čas před vypuštěním plné verze v druhém kvartálu 2003 odměněni balíčkem s demoverzí.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.