Život podruhé a jinak v Second Life
zdroj: Archiv

Život podruhé a jinak v Second Life

17. 3. 2003 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nestojí váš osobní život za nic? Upínáte se na hry? Doufejme, že ne, ale pokud si chcete zkusit simulaci virtuálního života a jméno "The Sims" vás přivádí k šílenství, možná bude tím pravým chystaná onlinovka od Linden Lab Second Life.

Žádní trpaslíci, žádné vzdálené galaxie a výzvy na záchranu planety a přilehlých vesmírů - Second Life vám nabídne vlastně jen to, s čím se setkáváte každý den. Se svou postavou se můžete zapojit do různých činností i organizované zábavy, můžete vyrábět předměty, nakupovat, prodávat, dělat si přátele a pro recesisty je dokonce připravena možnost uzavření virtuálního sňatku. Obrázky z jedné takové svatby si můžete prohlédnout i v naší galerie. No, řekněte, není to nádhera? :)

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Hra má být obecně pojata dost volně, o čemž jsme se už jednou bavili tady. Doufejme, že Second Life bude víc, než pouhý klon Sims Online, na které mimochodem příliš velký úspěch nečekal. Zajímavostí, kterou jsme už jednou zmiňovali, ale kterou si neodpustím ani dnes, je fakt, že herní klient Second Life bude mít pouhých 8 MB a všechna data se budou tahat ze strany serveru (více). Pokud jsme vás dnešním svatebním obřadem nalákali, vězte, že tento titul vyjde letos v létě.
zdroj: GameSpyDaily

kate

Nejnovější články