zavřít

Život podruhé a jinak v Second Life

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nestojí váš osobní život za nic? Upínáte se na hry? Doufejme, že ne, ale pokud si chcete zkusit simulaci virtuálního života a jméno "The Sims" vás přivádí k šílenství, možná bude tím pravým chystaná onlinovka od Linden Lab Second Life.

Žádní trpaslíci, žádné vzdálené galaxie a výzvy na záchranu planety a přilehlých vesmírů - Second Life vám nabídne vlastně jen to, s čím se setkáváte každý den. Se svou postavou se můžete zapojit do různých činností i organizované zábavy, můžete vyrábět předměty, nakupovat, prodávat, dělat si přátele a pro recesisty je dokonce připravena možnost uzavření virtuálního sňatku. Obrázky z jedné takové svatby si můžete prohlédnout i v naší galerie. No, řekněte, není to nádhera? :)


nové obrázkykompletní galerie

Hra má být obecně pojata dost volně, o čemž jsme se už jednou bavili tady. Doufejme, že Second Life bude víc, než pouhý klon Sims Online, na které mimochodem příliš velký úspěch nečekal. Zajímavostí, kterou jsme už jednou zmiňovali, ale kterou si neodpustím ani dnes, je fakt, že herní klient Second Life bude mít pouhých 8 MB a všechna data se budou tahat ze strany serveru (více). Pokud jsme vás dnešním svatebním obřadem nalákali, vězte, že tento titul vyjde letos v létě.
zdroj: GameSpyDaily

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.