zavřít

Zázraky a pohromy v Heaven and Hell

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle nejčerstvějších informací od CDV probíhá vývoj roztomile vyhlížející budovatelské strategie Heaven and Hell velice rychle a také proto dnes můžete spatřit v naší galerii pětici nových screenshotů pořízených z nejposlednějšího "buildu".

Vývojářské studio MadCat, které na titulu pracuje, naposledy přidalo do svého díla více vegetace, tudíž byste měli oproti některým dřívějším ukázkám zaznamenat především právě to. Co na obrázkách ale neuvidíte je, že nyní hra disponuje také většinou z kouzel, které mají tvůrci v plánu do ní umístit.


nové obrázkykompletní galerie

Heaven and Hell hráčům umožní nejen stát se Bohem, ale ještě si vybrat, zda to bude Bůh dobrý či zlý. Proto zde budou dvě kampaně - jedna za dobro a druhá za zlo. Ať už si ale vyberete jakoukoliv z nich, váš úkol je zcela jasný - přimět co nejvíce lidiček, aby ve vás věřili. Čím víc se vám jich podaří přesvědčit, tím větší sílu a vliv budete mít. Zdá se to být jednoduché, ale v tomto herním světě není pouze jeden Bůh, je jich zde více a všichni se budou snažit o totéž. K dispozici budete mít různé prostředky, včetně schopnosti dělat zázraky. Stejně tak ale budete moci použít i různé další "donucovací" metody, jako zemětřesení, potopy, blesky, duhy, anděly, démony, kobylky nebo žáby padající z nebe. Odolávat vašemu snažení budou čtyři různé národy. Každý z nich bude na dobro či zlo reagovat po svém. Těšit se můžete i na multiplayer. Heaven and Hell by měla vyjít během druhé poloviny tohoto roku. Naši němečtí sousedé se jí ale možná dočkají již během té první. V přípravě je vedle verze pro PC, rovněž verze pro Xbox.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.