zavřít

Závody na kolech Cycling Manager 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

GMX Media se chystají v červnu tohoto roku vydat další pokračování série populárních cyklistických závodů, Cycling Manager 3.

Tento termín nebyl vybrán náhodou, shoduje se totiž se 100. výročím Tour de France. Cycling Manager 3 však nebude obsahovat pouze tento závod. Hra pokryje celkem 10 světových pohárových závodů - Tour de France, Giro, Vuelta, tři sedmidenní etapové závody a pět polo-klasických závodů. Nepůjde zde ale pouze o vyšlapání prvního místa jako takového, na to budete mít lidi. Vaším úkolem bude přímo řídit celý tým, tzn. jak finance, tak tréninky, strategie, apod. V galerii je připraveno několik prvních ukázek.


nové obrázkykompletní galerie

Oproti předchozímu titulu v sérii se můžete těšit např. na nový zpravodajský systém opatřený filtry; řadu různých cílů, které bude třeba během sezóny splnit a navršit tak očekávání sponzorů. Navíc každý úspěch bude po právu odměněn. Naopak neúspěch může skončit vyhozením manažera (hráče). Finance zde sehrají velkou roli. je třeba se o ně dobře starat, aby tým neskončil bankrotem. Do vaší kasičky budou přispívat nejen sponzoři, ale v případě nutnosti si budete moci půjčit také z banky, i když ne donekonečna. K tomu to sportu patří také určité vybavení a tak je dobré dobré smlouvy s výrobci, od kterých získáte helmy, kola i rámy dle svého vkusu. Z počátku hry sice budete mít k dispozici pouze výbavu základní, ale později se určitě vypracujete. Ve vaší moci bude rovněž najímání nových talentů, k jejichž nalezení vám poslouží vaši vlastní zvědové. Hráčům bude dostupných více informací než dříve, jednodušší bude i provádění obchodů a systém sjednávání kontraktů.

Cycling Manager 3 vám může nabídnout 40 týmů rozdělených do dvou oddílů, novou dokonalejší AI, vylepšenou grafikou a řadou dalších věcí, o kterých se můžete dozvědět více na oficiálních stránkách titulu. Chybět nebude ani multiplayer (přes GameSpy), a to dokonce s novým herním módem.
zdroj: homepage, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.