zavřít

Závodní hra Freaky Tuner hledá vydavatele

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Až teprve v momentě, kdy se rozhodla hledat vydavatele či distributory, představila světu polská vývojářská společnost MarkSoft svůj nový projekt s názvem Freaky Tuner.

Jedná se o novou závodní hru zaměřenou na ilegální závodění a tuning. Jak je vidět na screenshotech v naší galerii, o ultrarealistické grafice zde nemůže být řeč a ani tvůrci nic takového ve své tiskové zprávě nezmiňují. Slibují spíše zábavu s jednoduchými pravidly - investuj trochu adrenalinu do závodu, abys pak mohl investovat do nového auta.


Freaky Tuner vám nabídne deset vozů všeho druhu (osobní, závodní, offroady, náklaďáky) ve 30 "vytuněných" verzích. Chování vozu se bude lišit od typu, vozovky i vašich řidičských schopností. Dočkáte se divokých kousků, včetně skoků přes překážky, rozmašírování různých objektů v cestě, vytlačování oponentů ze silnice, apod. Závodit se bude na 21 tratích v sedmi různých oblastech - Varšava, Berlín, Amsterdam, Gdańsk, Krakow, Katowice a Stunt Track. Herních módů má hra obsahovat pět - Standard, Speed Demon, Destroyer, Schemer a Hunter. Dokonce si budete moci do hry importovat vlastní obrázky či 3D objekty, díky čemuž si každý z vás může nakonec vytvořit prakticky úplně nový, vlastní svět.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.