zavřít

Zákopová válka v Army Men: RTS

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Myslíte si, že ty časy, kdy jste si hrávali s malými plastikovými vojáčky, jsou už nenávratně pryč? Nevěřte tomu, chlapíci z 3DO a Pandemic Studios se zřejmě stále rádi vrací do svých dětských let a tak v současné době pracují na své nové 3D strategii Army Men: RTS, která se zanedlouho (29.března) objeví jak ve verzi pro PC, tak ve verzi pro PS2.

zdroj: Archiv

Vychutnat si zatím můžete alespoň pár nových obrázků.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Pokud jste se již dříve setkali s jiným titulem od těchto vývojářů, s hrou Dark Reign 2, možná že Vám ji Army Men: RTS bude dost připomínat. Důvod je jednoduchý, tvůrci obou her zřejmě ve svém původním enginu nalezli zalíbení, a tak ho v poněkud očesané podobě používají i pro svou novou gamesku.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.