zavřít

Za sluníčkem a bikinami do Beach Life

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli je vám smutno při pohledu z okna na deštivé počasí, neváhejte navštívit naši galerii ke hře Beach Life od studia Deep Red, jejíž vydání se očekává na konci léta.

Obrázky z prosluněné pláže vám alespoň na chvíli zaženou chmurné myšlenky.


nové obrázkykompletní galerie

S Beach Life zažijete dobrodružství prázdninových radovánek ze strany provozovatele rekreačního střediska. Na malém ostrůvku budete moci vybudovat takové prázdninové centrum, o jakém jste kdy snili. Jenže i mezi vašimi návštěvníky se vyskytnou různí vandalové a vzhledem k zeměpisným šířkám vašeho ostrova se budete muset potýkat i s nezkrotnými přírodními silami.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.