zavřít

Za sluncem a zábavou do Pro Beach Soccer

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brazílie není pouze domovem jedné z nejoblíbenějších her na světě, ale také rodnou vískou její vzdálené příbuzné.

Asi vás napadlo, že mám na mysli fotbal a tou vzdálenou příbuznou je plážová kopaná. Našich zeměpisných šířkách je přeci jen poskromnu kvalitního plážového písku, a tak jsou místní čutálisté ochuzeni o jistě zajímavý zážitek. Ještě že tu máme ty počítače a hry. Jinak bychom byli úplně nahraní a nemohli se seznámit s tolika skvělými věcmi, co jich jen na světě je. I když jen virtuálně.
Hra s názvem Pro Beach Soccer vyvíjená ve spolupráci s Federací plážového fotbalu (BSWW) týmem Pam Development vás vezme nejen na výlet na prosluněnou pláž, ale hlavně vás nechá výše zmíněnou sportovní hru ozkoušet. Tento titul kolísá někde mezi realistickým pojetím a arkádou. Obsahuje řadu akrobatických kousků, kterým se při takovém zápolení na značně nestabilním terénu prostě nevyhnete (viz galerie). K plážové kopané ale patří i sluneční brýle, barevné šátky, slušivé účesy a náušnice v uchu - to vše v Pro Beach Soccer rozhodně nebude chybět.


nové obrázkykompletní galerie

Hra bude vybavena arkádovými módy - Survival, Competition generator nebo více realistickým - Pro Beach Soccer Tour. Fotbalových plážových radovánek si můžete užívat jak ve dne, tak i za soumraku. Zápasy budou doprovázeny hudbou a komentáři. Pro Beach Soccer je vyvíjen pro různé platformy a zahrají si ho tedy jak majitelé PCéček, tak také ti, co se mohou pochlubit Xboxem, PS2 nebo GBA. Vydání hry ve verzi pro PC se předpokládá na jaře 2003.
zdroj: TTG, homepage

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.