zavřít

Z WW II: RTS je nyní Battlefield Command

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruští vývojáři z 1C, Maddox Games a vydavatel Codemasters zřejmě usoudili, že název jejich chystané hry WWII: RTS je příliš obyčejný a rázem ji přejmenovali na Battlefield Command: Europe at War 1939 - 1945.

Maddox Games si už slávu získali leteckým simulátorem IL-2: Sturmovik, nyní své síly upínají směrem k této taktické real-time strategii, která vás prý ihned dostane neuvěřitelnou autentičností a smyslem pro detail. Jen pro zajímavost uvádíme, že pro ni byl použit stejný, byť modifikovaný, engine, na kterém běžel i zmiňovaný simulátor.


nové obrázkykompletní galerie

Hra se primárně zaměří na historické bitvy během invaze do Francie a Polska (1939-1940), na boje na celé východní frontě a také na vylodění v Normandii a finální pád německých sil. Atmosféru si vychutnáte jako vůdce jednoho z devíti národů (Američané , Britové, Francouzi, Rusové, Němci a další). Tiskové materiály mluví také o celkovém počtu 100 misí a přítomnosti více než tří stovek jednotek. Battlefield Command se na trhu objeví zjara příštího roku. Pokud se chcete dozvědět víc, mrkněte na nové oficiální stránky, kde byla také zprovozněna diskusní fóra. Jak asi tušíte, titul bude jedním z hitů letošní prezentace Codemasters na E3.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.