Xenus (Boiling Point), Goldenland, Homeplanet
zdroj: tisková zpráva

Xenus (Boiling Point), Goldenland, Homeplanet

18. 5. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Střílečka Xenus nebude pouze další FPS s prvky RPG, podle vývojářů bude obojím zároveň, tedy FPS i RPG.

Hra nebude obsahovat žádné levely, ani předělové body, bude to jedna 25 x 25 km2 velká mapa, kde se bude odehrávat celé drama života bývalého legionáře Kevina Mayerse a někde i jeho sestry novinářky, neboť právě tu se hrdina vydal hledat do tak nebezpečného prostředí, jakým je Kolumbie. Hráči budou mít za úkol procestovat daný úsek světa, setkávat se s lidmi, jednat tak, aby přežili a pokud možno i zachránili nebohou ženu ze spárů zločinců. Ve hře se setkáte se šesti různými frakcemi - úřednictvo, narko-mafie, partyzáni, Indiáni, gangsteři a CIA, ke kterým zpočátku nebudete mít žádný vztah a ani ony k vám. V jejím průběhu si ho však navzájem vybudujete. V Xenus bude možné přepínat perspektivy, bude se měnit noc a den, můžete se těšit na realistické pojetí, více než 20 zbraní s možností upgradu, velice interaktivní prostředí, detektivní zápletku a dokonce i multiplayer, a mnoho dalšího. Vydání očekáváme letos.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Xenus galerie  ||  Goldenland galerie  ||  Homeplanet galerie

Tahová RPG Goldenland by měla vyjít na podzim tohoto roku a přivést vás do světa ohrožovaného hrozbou temnoty. V této hře zažijete příběh mladého muže, který se vydal na dlouhou, náročnou, ale fascinující cestu Shurba-Halu, Velkého kouzelníka. Goldenland bude tvořena asi dvěma sty unikátních lokací s různými klimatickými poměry. Budou zde tři rozlehlé země, každá se svou historií a tradicemi. Můžete narazit na více tisícovku různých postav, všechny k vám přitom budou mít nějaký vztah. Svět vám poskytne opravdu velké množství zbraní, munice a brnění - okolo 2000 jedinečných objektů. Některé z nich budou oplývat magickou silou. Tvůrci pro vás připravují také multiplayer.

Jak už samotný název hry Homeplanet napovídá, jejím cílem bude nalezení domovské planety. Tento titul je klasickým vesmírným simulátorem založeným na Newtonovském fyzikálním modelu. Jste-li pozornými čtenáři našeho webu pak víte, že svět této hry je světem jiného titulu stejných vývojářů - střílečky Neuro. Veškerá akce hry je zasazena do Vesmíru nebo na orbitách planet a končí, až spolu s klanem Troidenů najdete onen tolik hledaný domov. Hlavním hrdinou je pilot, díky němuž budete moci vyzkoušet řídit mnoho různých vesmírných korábů. Homeplanet vám nabídne více než 20 misí spojených nelineárním příběhem, více než 60 lodí (šest z nich řiditelných hráčem) a také editor misí ad.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články